(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosiarka,, pług,adapter (Nr 4563009)

Długość [m]:

1.80

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

115

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 440.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Borkowo

Od 18 cze 2019 do 19 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Wielgomłyny

Od 19 cze 2019 do 21 cze 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie dotyczy wyłącznie łopat czy grilli ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz ław, fontann. Są to zazwyczaj wielkie elementy i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić tak naprawdę każdym typem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt do ogrodu przeważnie nie jest upakowany w paczkach, dlatego warto go stosownie zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył innych narzędzi transportowanych w pojeździe, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

Jeśli nasz sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie możemy osobiście go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest udać się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym wyjściem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. Żeby zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę elementów jaką planujemy przetransportować. Czym wnikliwiej przedstawimy taką przesyłkę tym przewoźnicy precyzyjniej wycenią cenę przewozu. Cena transportu sprzętu ogrodowego przede wszystkim zależy od odległości do pokonania oraz rozmiarów paczki. Na ogół po zgłoszeniu zlecenia w serwisie, wystarczy odczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest zaczekać chodź jeden dzień, żeby zgromadzić wszystkie wyceny od przewoźników. Wówczas pozostaje tylko wyłonić ofertę najbardziej interesującego transportu sprzętu do ogrodu według nas.