(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-05-01 11:14

Kosiarka rotacyjna, wycinak do kiszonki i lance do opryskiwacza polowego

(Nr 2649548)
Kosiarka rotacyjna, wycinak do kiszonki i lance do opryskiwacza polowego

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

600.00

Dystans: 884.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która musi porządnie ochronić urządzenie, aby uniknąć uszkodzeń, zadrapań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu będzie zależna przede wszystkim od wielkości i ciężaru przedmiotu oraz od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru rozładunku. W większości przypadkach transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych uprawień oraz dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z kosztem około 1,02 zł/km.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu na obczyznę

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu maszyn i sprzętu na 1 kilometr na trasie nasz kraj – Wielka Brytania wynosi 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował blisko 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował blisko 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Bad Iburg, 49186, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kolejowa, Koluszki, 95-040, Polska

Termin elastyczny