(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosiarka spalinowa (Nr 8076191)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Kosiarka spalinowa
Wpisane wymiary
120 x 94 x 100 cm
Wpisana waga
200 kg
1
Łączna waga:
200 kg
Dystans
866 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Lindenberg Im Allgäu

5 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław-Psie Pole

8 paź 2021


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy wyłącznie grabi czy węży do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, opryskiwaczy, opielaczy czy też transport krzeseł, posągów. Są to głównie duże elementy jak i są dosyć ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować tak naprawdę każdym rodzajem auta. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy przeważnie nie jest upakowany w paczkach, dlatego opłaca się go stosownie ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przesuwał się i nie zarysował oraz nie zniszczył pozostałych sprzętów umieszczonych w samochodzie, czy też nie zniszczył samego pojazdu transportującego.

W przypadku, kiedy nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie damy radę sami go przewieźć, wówczas warto zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki firm transportowych. W przypadku, gdy chcemy zlecić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wielkość sprzętu, ciężar, jak również liczbę elementów jaką planujemy przewieźć. Czym precyzyjniej opiszemy naszą paczkę tym przewoźnicy z większą dokładnością wycenią cenę przewozu. Koszt przewozu sprzętu ogrodowego zazwyczaj zależy od trasy i gabarytów przesyłki. Przeważnie po zgłoszeniu przesyłki w portalu, wystarczy poczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest zaczekać chodź jeden dzień, aby uzbierać pełną bazę wycen od firm transportowych. Wówczas zostaje tylko wytypować zlecenie najciekawszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.