(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kosiarka traktorek (Nr 5282562)

Kosiarka traktorek

Długość [m]:

160

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

180

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 168.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Przemyśl

Od 21 paź 2019 do 25 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Tarnów

Od 21 paź 2019 do 28 paź 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie dotyczy tylko grabi czy węży ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też transport krzeseł, fontann. Są to zazwyczaj duże przedmioty i są dosyć ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić na dobrą sprawę każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy najczęściej nie jest upakowany w paczkach, z tego powodu warto go stosownie ochronić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie uszkodził innych sprzętów znajdujących się w samochodzie, czy też nie zniszczył samego samochodu transportującego.

Jeżeli posiadany sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie jesteśmy w stanie osobiście go przetransportować, wtedy można skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki przewoźników. W przypadku, gdy chcemy zamówić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, ciężar, czy też liczbę elementów jaką planujemy przewieźć. Czym wnikliwiej przedstawimy taką paczkę tym firmy przewozowe precyzyjniej wycenią cenę przewozu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych przeważnie zależy od odcinka do przejechania oraz rozmiarów przesyłki. Najczęściej po zgłoszeniu zlecenia w portalu, wystarczy poczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto zaczekać chodź jeden dzień, aby zebrać pełną bazę wycen od firm transportowych. Wtedy pozostaje tylko wybrać ofertę najciekawszego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.