kosiarka traktorek (Nr 5602051)

Długość [m]:

2.25

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.25

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1636.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Oksford

23 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Wielkie Radowiska

30 mar 2020


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje wyłącznie łopat czy węży ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też transport stołów, posągów. Są to z reguły duże narzędzia i są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić tak naprawdę każdym typem samochodu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy najczęściej nie jest zamknięty w pudłach, więc trzeba go właściwie zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przemieszczał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził innych elementów znajdujących się w aucie, czy też nie uszkodził samego auta transportującego.

Gdy nasz sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie jesteśmy w stanie osobiście go przewieźć, wówczas można skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki przewoźników. Kiedy chcemy zlecić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: trasę, wymiary sprzętu, wagę, czy też liczbę rzeczy jaką planujemy przetransportować. Im wnikliwiej opiszemy naszą paczkę tym firmy transportowe precyzyjniej podadzą cenę przewozu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych przeważnie zależy od odległości do pokonania oraz gabarytów paczki. Przeważnie po zgłoszeniu przesyłki w portalu, należy poczekać niewiele czasu, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto zaczekać chodź jeden dzień, aby uzbierać jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wtedy zostaje tylko wytypować ofertę najkorzystniejszego transportu sprzętu do ogrodu według nas.