(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kosiarka traktorek (Nr 6167527)

kosiarka traktorek

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 405.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Mieścisko

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Jedlnia-Letnisko

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie grabi czy grilli do ogrodu. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport stołów, rzeźb. Są to zwykle wielkie narzędzia jak i są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować zasadniczo każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu z reguły nie jest upakowany w pudłach, z tej przyczyny warto go odpowiednio ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył innych sprzętów umieszczonych w samochodzie, czy też nie zarysował samego pojazdu transportującego.

W przypadku, kiedy nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle wielki, że nie jesteśmy w stanie osobiście go przetransportować, wówczas warto zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki firm transportowych. Żeby zamówić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, wagę, jak również liczbę elementów którą myślimy przetransportować. Im staranniej opiszemy naszą przesyłkę tym przewoźnicy z większą dokładnością podadzą koszt przewozu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych głównie zależy od odcinka do przejechania oraz wielkości przesyłki. Zwykle po wystawieniu przesyłki w serwisie, należy zaczekać kilka chwil, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest poczekać chodź kilka godzin, aby uzbierać jak najwięcej wycen od przewoźników. Wtedy zostaje tylko wybrać zlecenie najkorzystniejszego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.