(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kosiarka traktorek (Nr 6755225)

Długość [m]:

2.2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

350

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 1152.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Utscheid

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Malczyce

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to łatwizna. Kiedy posiadasz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, czyli np. maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może masz nawet samolot, albo tylko masz niezapakowany skuter, wówczas pojawia się problem ze znalezieniem dobrej firmy. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ utrudnień. Dlatego, że posiadamy w bazie tysiące różnorodnych przewoźników z różnorodną gamą wozów, więc na pewno pojawią się przewoźnicy, którzy będą w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada gabaryty.

    Aby dostać zlecenia dostosowane do twojej przesyłki, pamiętaj, żeby jak najdokładniej opisać maszynę. To ułatwi przewoźnikowi zbadać, czy ma należyty samochód, żeby taki transport dokonać. W przypadku, kiedy wymiary lub ciężar aut przewyższają parametry dozwolone w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy mają obowiązek posiadać specjalne uprawnienia, a w czasie transportu konieczna jest obecność pilota. Ważne jest także określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wjechać na naczepę, czy też, np. posiada uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz sprzętu w serwisie Clicktrans z reguły bywa niższa niż typowe stawki w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym prawie 950 kilometrów został wykonany za 900 PLN, czyli aż o 500 złotych taniej niż na ogół kosztuje.