(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosiarka traktorek (Nr 8009803)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Kosiarka traktorek
Wpisane wymiary
120 x 80 x 80 cm
Wpisana waga
90 kg
1
Łączna waga:
90 kg
Dystans
235 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Ruda

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Ciechocinek

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie dotyczy tylko łopat czy węży do ogrodu. Mówiąc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz ław, fontann. Są to zwykle wielkie przedmioty jak i są stosunkowo ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować na dobrą sprawę każdym rodzajem auta. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu zazwyczaj nie jest zapakowany w pudłach, z tej przyczyny warto go odpowiednio zabezpieczyć. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie uszkodził pozostałych elementów przewożonych w aucie, czy też nie zniszczył samego samochodu transportującego.

Gdy posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio wielki, że nie damy radę sami go przetransportować, wówczas dobrą praktyką jest skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące firm transportowych. W przypadku, gdy chcemy zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: trasę, wymiary sprzętu, wagę, jak również liczbę przedmiotów którą chcemy przewieźć. Im staranniej opiszemy taką paczkę tym firmy przewozowe z większą dokładnością podadzą koszt transportu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych przeważnie zależy od odległości do pokonania oraz wielkości przesyłki. Zwykle po wystawieniu przesyłki w serwisie, należy odczekać niewiele czasu, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto zaczekać chodź dzień, żeby uzyskać wszystkie wyceny od firm przewozowych. Wtedy zostaje tylko upatrzeć ofertę najbardziej interesującego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.