(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosiarka Traktorek (Nr 8017335)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Kosiarka Traktorek
Wpisane wymiary
248 x 126 x 112 cm
Wpisana waga
254 kg
1
Łączna waga:
254 kg
Dystans
509 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 8 wrz 2021 do 15 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

Od 8 wrz 2021 do 18 wrz 2021


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie obejmuje tylko grabi czy grilli do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też przewóz stołów, posągów. Są to głównie spore urządzenia i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować w gruncie rzeczy każdym typem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu najczęściej nie jest zamknięty w paczkach, z tej przyczyny trzeba go dobrze osłonić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył innych elementów transportowanych w samochodzie, czy też nie zarysował samego auta transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie jesteśmy w stanie osobiście go przetransportować, wówczas można skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. Kiedy chcemy zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej podając: trasę, gabaryty sprzętu, wagę, czy też liczbę przedmiotów którą chcemy przewieźć. Im wnikliwiej opiszemy naszą paczkę tym firmy transportowe dokładniej podadzą cenę transportu. Cena transportu narzędzi ogrodowych przeważnie zależy od odległości do pokonania oraz wielkości paczki. Przeważnie po wystawieniu przesyłki w serwisie, należy poczekać kilka chwil, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest zaczekać chodź jeden dzień, żeby zebrać jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wybrać ofertę najkorzystniejszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.