(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosiarka Traktorek (Nr 8218937)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Kosiarka Traktorek
Wpisane wymiary
120 x 80 x 80 cm
Wpisana waga
90 kg
1
Łączna waga:
90 kg
Dystans
514 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Lower Silesian Voivodeship, Kierżno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Ciechocinek

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie dotyczy tylko grabi czy grilli ogrodowych. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też transport stołów, rzeźb. Są to w głównej mierze wielkie urządzenia oraz są całkiem ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować praktycznie rzecz biorąc każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy zazwyczaj nie jest zapakowany w skrzyniach, z tej przyczyny warto go dobrze ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przesuwał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył pozostałych sprzętów umieszczonych w samochodzie, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

W momencie, gdy posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie jesteśmy w stanie osobiście go przewieźć, wówczas można udać się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki firm transportowych. Aby zamówić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, ciężar, jak również liczbę rzeczy jaką chcemy przetransportować. Czym wnikliwiej opiszemy naszą przesyłkę tym firmy transportowe dokładniej podadzą koszt przewozu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych głównie zależy od odcinka do przejechania oraz gabarytów przesyłki. Przeważnie po wystawieniu przesyłki w serwisie, wystarczy poczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest poczekać chodź jeden dzień, żeby uzyskać jak najwięcej wycen od przewoźników. Wtedy pozostaje tylko wyselekcjonować zlecenie najciekawszego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.