(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

kosiarka traktorek john deere x350r 120x250 waga 350kg 2szt (Nr 5578523)

kosiarka traktorek john deere  x350r 120x250 waga 350kg 2szt

Marka i model:

kosiarka samojezdna 120x250cm najlepiej na lawete albo cos z najazdami

Waga w kg (łączna):

350

Budżet zlecenia [zł]:

650

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Liczba sztuk:

2

Dystans: 1122.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Cisiec

Od 9 gru 2019 do 10 gru 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Dolna Saksonia, Lathen

Od 11 gru 2019 do 13 gru 2019


Transport motocykli lub skuterów

Motory oraz skutery to zazwyczaj wartościowe towary, które wydają się całkiem trudne do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - niemniej jednak jedynie złudnie. Dobrze przymocowany jednoślad w 100% przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

            Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku transportu na przyczepie, obowiązkowe będą 4 taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są tylko dwie, bowiem posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się jednośladu. Ważne jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu i między transportowanymi rzeczami.

Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Istnieją również platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i często nie blokują całego miejsca w pojeździe.

            Można zawsze dopytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo belki jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

            Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przewieźć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.