(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-01-27 05:17

Kosiarka,Traktorek kosiarka,TV 32cale.

(Nr 2325092)
Kosiarka,Traktorek kosiarka,TV 32cale.

Długość [m]:

1.60

Szerokość [m]:

1.10

Wysokość [m]:

1.80

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

700

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1674.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie obejmuje wyłącznie łopat czy węży ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, skrzyń, opryskiwaczy, opielaczy czy też przewóz stołów, fontann. Są to głównie wielkie rzeczy i są dosyć ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować w praktyce każdym typem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy przeważnie nie jest zapakowany w skrzyniach, z tego powodu opłaca się go dobrze osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przemieszczał się i nie zarysował oraz nie zniszczył innych przedmiotów znajdujących się w aucie, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

Jeśli nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie damy radę sami go przewieźć, wtedy dobrą praktyką jest skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. Żeby zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, wagę, jak również liczbę rzeczy jaką chcemy przetransportować. Im wnikliwiej opiszemy taką paczkę tym firmy przewozowe precyzyjniej podadzą cenę przewozu. Koszt przewozu sprzętu ogrodowego przeważnie zależy od odcinka do przejechania oraz wielkości przesyłki. Zwykle po zgłoszeniu zlecenia w portalu, należy poczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto wstrzymać się chodź dzień, aby zebrać jak najwięcej wycen od przewoźników. Wtedy pozostaje tylko wyselekcjonować ofertę najciekawszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.

Adres i termin nadania

Satigny, 1242, Szwajcaria

10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Puławy, 24-111, Polska

11 lut 2018