(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-01-27 05:17

Kosiarka,Traktorek kosiarka,TV 32cale.

(Nr 2325092)
Kosiarka,Traktorek kosiarka,TV 32cale.

Długość [m]:

1.60

Szerokość [m]:

1.10

Wysokość [m]:

1.80

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

700

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1674.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 18:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

2150 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 14:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 2150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje jedynie grabi czy grilli do ogrodu. Myśląc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz stołów, fontann. Są to z reguły wielkie urządzenia jak i są całkiem ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić w zasadzie każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy przeważnie nie jest zapakowany w paczkach, więc należy go dobrze zabezpieczyć. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie uszkodził pozostałych narzędzi transportowanych w pojeździe, czy też nie uszkodził samego pojazdu transportującego.

Jeśli nasz sprzęt do ogrodu jest na tyle duży, że nie damy radę samodzielnie go przewieźć, wówczas warto skierować się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki firm transportowych. W momencie, kiedy planujemy zamówić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, wagę, czy też liczbę przedmiotów jaką planujemy przewieźć. Czym szczegółowiej przedstawimy taką paczkę tym przewoźnicy dokładniej podadzą cenę przewozu. Koszt transportu sprzętu ogrodowego w głównej mierze zależy od odległości do pokonania oraz wielkości przesyłki. Zwykle po zgłoszeniu zlecenia w serwisie, należy poczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto zaczekać chodź jeden dzień, aby uzbierać jak najwięcej wycen od przewoźników. Wtedy zostaje tylko wytypować zlecenie najbardziej interesującego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.

 

Adres i termin nadania

Satigny, 1242, Szwajcaria

10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Puławy, 24-111, Polska

11 lut 2018