(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-07-24 01:05

kosiarki-traktorki

(Nr 3003844)
kosiarki-traktorki

Długość [m]:

1.60

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg (łączna):

200.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2029.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje tylko grabi czy węży ogrodowych. Myśląc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, opielaczy czy też transport ław, posągów. Są to zazwyczaj spore narzędzia jak i są stosunkowo ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować w praktyce każdym rodzajem auta. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt do ogrodu z reguły nie jest zamknięty w skrzyniach, dlatego należy go należycie osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie ruszał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył innych przedmiotów transportowanych w pojeździe, czy też nie uszkodził samego pojazdu transportującego.

W momencie, gdy posiadany sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie jesteśmy w stanie sami go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest skierować się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki przewoźników. Aby zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, wagę, czy też liczbę rzeczy którą planujemy przewieźć. Czym szczegółowiej opiszemy naszą przesyłkę tym przewoźnicy dokładniej wycenią cenę transportu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych zazwyczaj zależy od odległości do pokonania i gabarytów przesyłki. Często po wystawieniu przesyłki w portalu, należy odczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest wstrzymać się chodź jeden dzień, żeby zgromadzić wszystkie wyceny od firm transportowych. Wtedy pozostaje tylko wytypować ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.

Adres i termin nadania

Scunthorpe, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, 33-300, Polska

Termin elastyczny