(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosisko traktorka ogrodowego (Nr 7769983)

Kosisko traktorka ogrodowego
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Kosisko traktorka ogrodowego
Wpisane wymiary
160 x 100 x 40 cm
Wpisana waga
90 kg
1
Łączna waga:
90 kg
Dystans
220 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Krosno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie łopat czy węży do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, pomp wodnych, opielaczy czy też transport stołów, fontann. Są to przeważnie wielkie rzeczy jak i są całkiem ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić praktycznie rzecz biorąc każdym typem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy zazwyczaj nie jest zamknięty w pudłach, z tej przyczyny należy go należycie zabezpieczyć. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie zniszczył pozostałych narzędzi znajdujących się w aucie, czy też nie zniszczył samego samochodu transportującego.

W momencie, gdy nasz sprzęt do ogrodu jest na tyle duży, że nie damy radę sami go przewieźć, wtedy warto udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym wyjściem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki firm transportowych. Żeby zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wielkość sprzętu, ciężar, jak również liczbę rzeczy jaką chcemy przewieźć. Czym skrupulatniej opiszemy taką paczkę tym firmy transportowe precyzyjniej wycenią cenę przewozu. Cena transportu sprzętu ogrodowego zwykle zależy od odcinka do przejechania i gabarytów przesyłki. Zazwyczaj po wystawieniu zlecenia w portalu, wystarczy zaczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto poczekać chodź jeden dzień, aby zebrać wszystkie wyceny od firm transportowych. Wówczas pozostaje tylko upatrzeć zlecenie najciekawszego przewozu sprzętu ogrodowego według nas.