(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kosmetyczny (Nr 3857483)

Kosmetyczny

Długość [m]:

0.70

Szerokość [m]:

0.70

Wysokość [m]:

1.25

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 295.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

12 lut 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

12 lut 2019


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi dostatecznie dobrze ochronić sprzęt, aby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu są spawarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

Cena transportu maszyn i sprzętu będzie zależna przede wszystkim od gabarytu jak i ciężaru przedmiotu oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Głównie transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania odpowiednich koncesji jak i specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń i sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 PLN. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do UK cena wyniesie niecałe 0,23 zł/km. Za to na trasie Polska – Niemcy za transport maszyn będzie kosztował prawie 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy średnio 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.