(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2016-11-27 10:40

kostka granitowa

(Nr 1457772)
kostka granitowa

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

big baki

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 510.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1968 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 10:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1968 zł

Wiadomości:

2590 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 11:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 2590 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt transportu różnych towarów bywa zależny od wielkości towaru, terminu przewozu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podłoże, na którym rozkłada się nieduże przedmioty lub pakunki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj przewozi się artykuły spożywcze, paczki, produkty budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), okna jak także materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który należy transportować pojazdem ciężarowym i zapełnia tylko fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – zwłaszcza przy przewozie ładunków w postaci płynu lub ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić towary drobne w paczkach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i sypkich – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, strzegom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Brodnica

Termin elastyczny