(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2018-04-30 15:23

Kostrukcja metalowa, części samochodowe

(Nr 2647160)
Kostrukcja metalowa, części samochodowe

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.1

Waga w kg (łączna):

4000.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2490.00 km

Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy serwis aukcyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda przewozowa przedstawia bazę bieżących zamówień i zapewnia przewoźnikom odpowiedni dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. Aby skorzystać z giełdy przewozowej, wystarczy utworzyć konto – opcja ta jest całkiem darmowa. W dalszej kolejności trzeba dodać swoje zlecenie (kiedy jesteś zleceniodawcą) lub wyszukać ofertę na wyznaczonej trasie (w momencie, gdy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl przewoźnikom daje dostęp do kilkudziesięciu tysięcy ogłoszeń w kraju i w Unii Europejskiej, a zleceniodawcom - sposobność przedstawienia swoich rzeczy tysiącom firm transportowym, które sprawnie oszacują cenę przewozu.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie transportowej znajdziemy zlecenia przewozowe dla rozmaitego rodzaju ładunków. Osoby zlecające transport mogą zlecić przewóz w ramach wielu kategorii, na przykład: przeprowadzki, motocykle i skutery, ładunki, maszyny i sprzęt, łodzie, rolnicze maszyny, przyczepy, pojazdy zabytkowe, gokarty, skutery wodne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, wywrotka, sprzęt AGD, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, antyki, dzieła sztuki, jachty, kajaki, pasażerowie jak i dużo innych. Do wziętych kategorii ofert przewozowych są zaliczane: transport samochodów, przewóz mebli, jaki i giełda przeprowadzek. Dużą większość wystawionych ogłoszeń są zlecenia transportowe na busa, czyli ogłoszenia transportowe do 3,5 tony.

Adres i termin nadania

Roscommon, Irlandia

28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Ryglice, 33-160, Polska

5 cze 2018