(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2017-12-03 09:31

kosz na trawe do kosiarki traktorka

(Nr 2195631)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

15.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1965.00 km

Informacje dodatkowe:

do odebrania kosz na trawe do traktorka wymiary 1m x1mx1m, odbiór w tygodniu po 14

Oferty od Przewoźników (0)

299 zł

ID firmy: 4536
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-12-2017, 21:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-05 do 2017-12-13

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 299 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-12-2017, 14:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-04 do 2017-12-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie obejmuje wyłącznie łopat czy węży ogrodowych. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport krzeseł, posągów. Są to zwykle spore przedmioty jak i są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować tak naprawdę każdym typem samochodu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodniczy przeważnie nie jest upakowany w skrzyniach, dlatego opłaca się go stosownie zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przesuwał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył pozostałych sprzętów umieszczonych w samochodzie, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle duży, że nie damy radę samodzielnie go przewieźć, wówczas warto udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące przewoźników. Aby zlecić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, ciężar, jak również liczbę przedmiotów jaką myślimy przetransportować. Czym dokładniej przedstawimy taką przesyłkę tym firmy przewozowe dokładniej podadzą koszt transportu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego przede wszystkim zależy od odległości do pokonania i gabarytów paczki. Przeważnie po zgłoszeniu zlecenia w serwisie, należy odczekać kilka chwil, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto wstrzymać się chodź jeden dzień, żeby zebrać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wytypować ofertę najbardziej interesującego transportu sprzętu ogrodowego według nas.

Adres i termin nadania

Marden Walk 4, Trowbridge, BA14, Wielka Brytania

Od 2 gru 2017 do 9 gru 2017

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Od 2 gru 2017 do 16 gru 2017