(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-05-31 23:25

Kot

(Nr 1822259)
Kot

Waga w kg:

3.00

Dystans: 2461.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 00:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-02 do 2017-06-24

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Zapraszamy :)

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zamówić transport zwierzaka, dla przewoźników ważna będzie jego rasa, waga i dokładny opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne do transportu - nie może być w takim przypadku chore ani ranne. Kiedy planujemy przewieźć kota, psa lub zająca należy zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, gdy zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery niezbędne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą posiadać paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Listę lekarzy uprawnionych do wydawania paszportów można wyszukać na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 .

    Oprócz paszportu wymaganetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymaganerównież takie dane jak data i trasa przejazdu i prognozowany czas transportu. Spis firm przewozowych uprawnionych do transportu zwierząt jest możliwe zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować autem, jeżeli posiadamy odpowiedni transporter. Przy przewozie zwierza warto używać różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. Przy szukaniu transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cork, Irlandia

Termin elastyczny