(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-09-06 21:09

Kot

(Nr 2013461)
Kot

Waga w kg:

4.00

Dystans: 2068.00 km

Informacje dodatkowe:

Kot będzie do odebrania koło połowy grudnia :)

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 22:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-15 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Kiedy kotek ma jechać?

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości: (3)

agipaka7
19-09-2017, 22:49
Niestety kotek może jechać dopiero w grudniu
cSpeed
20-09-2017, 01:01
Witam! OK dla nas nie ma problemu. Ale musi to być między 01.12 - 10.12 :) zapraszamy
agipaka7
20-09-2017, 21:17
Bardzo dziękuje ale już mam nagrany transport ale jak by się coś zmieniło dam znać :) pozdrawiam ...
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zamówić przewóz zwierzęcia, dla firm transportowych istotna będzie jego odmiana, ciężar oraz dokładny opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie może być w takim przypadku schorowane ani zranione. Kiedy postanowiliśmy przetransportować psa, kota lub królika należy zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie i wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upływie trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, w którym zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty konieczne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny mieć dokument tożsamości wydany przez weterynarza. Spis weterynarzy uprawnionych do wystawiania dokumentów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 złotych.

    Nie licząc paszportu potrzebnetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymaganeteż takie dane jak trasa i data przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Listę firm przewozowych upoważnionych do przewozu zwierząt jest możliwe zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić samochodem, kiedy posiadamy należyty transporter. Do transportu zwierząt warto używać różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. Przy szukaniu transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Schwindegg, Bawaria, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cork, Irlandia

Termin elastyczny