(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-11-22 16:57

kot

(Nr 2172438)
kot

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 2413.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

950 zł

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2017, 01:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-05 do 2017-12-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

zapraszamy :)

Cena (zawiera VAT): 950 zł

Wiadomości: (1)

Konrad W. (Zleceniodawca)
23-11-2017, 13:27
Dziekuje za wiadomosc, chcialem sie poprostu zorientowac ile to moze wyniesc. W tym momencie narazie nie chce tworzyc przesylki. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Jeżeli potrzebujemy zamówić przewóz zwierzęcia, dla przewoźników ważna będzie jego odmiana, ciężar i szczegółowy opis zwierzaka. Przewożone zwierzę musi być zdolne do transportu - nie powinno być w takim przypadku schorowane ani okaleczone. Kiedy postanowiliśmy przetransportować psa, kota lub fretkę trzeba zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty niezbędne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny posiadać dokument tożsamości wydany przez weterynarza. Spis lekarzy uprawnionych do wystawiania paszportów można wyszukać w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 zł.

    Nie licząc paszportu konieczne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Wymagane są również takie informacje jak data i trasa przejazdu oraz spodziewany czas transportu. Listę firm przewozowych upoważnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić samochodem, jeżeli posiadamy odpowiedni przenośnik. Do transportu zwierząt można stosować różnego rodzaju klatek, szelek i mat ochronnych. Przy wyborze przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Cork, T12 PR83, Irlandia

Od 4 gru 2017 do 6 gru 2017

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Termin elastyczny