(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2018-01-01 22:04

Kot

(Nr 2250000)
Kot

Waga w kg (łączna):

2.00

Dystans: 406.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 512934
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 10:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-03 do 2018-01-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-01-04, 10:04

Opis oferty:

Załadunek wtorek lub środa dostawa bezpośrednio, auto chłodnia, czyste wyłożone białym plastikiem, nie jestem kurierem dlatego samochód niezaładowany, nie musi być pakowane na żadnej palecieała. to jest auto do delikatnych przesyłek

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 4649
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 09:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zamówić transport zwierzaka, dla przewoźników istotna będzie jego rasa, ciężar oraz dokładny opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie powinno być zatem chore ani ranne. W przypadku, gdy planujemy przewieźć kota, psa lub zająca należy zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie i wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie staje się ważne w ten sam dzień, gdy zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Dokumenty konieczne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny mieć dokument tożsamości wydany przez lekarza weterynarii. Listę lekarzy upoważnionych do wystawiania paszportów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 złotych.

    Nie licząc paszportu wymagane są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są również takie dane jak data i trasa przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Spis przewoźników uprawnionych do przewozu zwierząt można zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można transportować samochodem, jeżeli mamy właściwy przenośnik. Do transportu zwierząt można używać różnego rodzaju kontenerów, torb czy mat ochronnych. Przy szukaniu transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Łódź, 93-208, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przemyśl, Polska

Termin elastyczny