(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-30 21:00

kotek

(Nr 1998173)
kotek

Waga w kg (łączna):

2.00

Dystans: 1815.00 km

Informacje dodatkowe:

Chcemy , żeby kotek przyjechał tutaj bezpiecznie , termin dokładnie nie znamy, zalezy od propozycji dostawcy.

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 566723
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 09:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości: (2)

jUSTYNA m. (Zleceniodawca)
03-09-2017, 21:55
Witam, Odnosnie Panstwa oferty , czy zajmujecie sie jedynie przewozem zwierzat? czy tez innych rzeczy? czy maja Panstwo jakąś stronę, z galeria zdjec? Ewentualny wyjazd bedzie po 24 wrzesnia.
Agnieszka K. (Przewoźnik)
03-09-2017, 21:59
Witam. Zajmujemy się również przewozem innych ładunków, tj. przeprowadzki, ładunki całopojazdowe i częściowe, etc. Co do terminów jesteśmy się w stanie dostosować jeśli to po 24 września. Stronę mamy, natomiast nie możemy podawać danych kontaktowych przed akceptacją zlecenia, ponieważ zabrania tego regulamin clicktrans. Można zawsze sprawdzić to przez nazwę firmy ;-) Pozdrawiam serdecznie
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Jeżeli potrzebujemy zlecić transport zwierzęcia, dla przewoźników ważna będzie jego rasa, waga i szczegółowy opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę musi być zdolne do transportu - nie może być w takim przypadku schorowane ani okaleczone. Jeśli postanowiliśmy przetransportować psa, kota lub zająca należy zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upływie trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wczepić mikroczip.

Papiery niezbędne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą mieć dokument tożsamości wydany przez weterynarza. Spis lekarzy uprawnionych do wydawania dokumentów można wyszukać w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 złotych.

    Oprócz paszportu potrzebne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Wymagane są też takie dane jak data i trasa przejazdu i przewidywany czas transportu. Listę przewoźników upoważnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować samochodem, gdy posiadamy właściwy przenośnik. Do transportu zwierza można stosować różnego rodzaju kontenerów, szelek czy mat ochronnych. W wyborze transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Manchester, Wielka Brytania

Termin elastyczny