(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-30 21:00

kotek

(Nr 1998173)
kotek

Waga w kg:

2.00

Dystans: 1815.00 km

Informacje dodatkowe:

Chcemy , żeby kotek przyjechał tutaj bezpiecznie , termin dokładnie nie znamy, zalezy od propozycji dostawcy.

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 09:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości: (2)

justyn842
03-09-2017, 21:55
Witam, Odnosnie Panstwa oferty , czy zajmujecie sie jedynie przewozem zwierzat? czy tez innych rzeczy? czy maja Panstwo jakąś stronę, z galeria zdjec? Ewentualny wyjazd bedzie po 24 wrzesnia.
platinumlogistic
03-09-2017, 21:59
Witam. Zajmujemy się również przewozem innych ładunków, tj. przeprowadzki, ładunki całopojazdowe i częściowe, etc. Co do terminów jesteśmy się w stanie dostosować jeśli to po 24 września. Stronę mamy, natomiast nie możemy podawać danych kontaktowych przed akceptacją zlecenia, ponieważ zabrania tego regulamin clicktrans. Można zawsze sprawdzić to przez nazwę firmy ;-) Pozdrawiam serdecznie
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zamówić przewóz zwierzęcia, dla firm transportowych ważna będzie jego odmiana, waga oraz dokładny opis zwierzaka. Przewożone zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie powinno być w takim razie schorowane ani okaleczone. Kiedy planujemy przewieźć kota, psa lub fretkę trzeba zadbać o szczepienie na wściekliznę i wstrzyknięcie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne tego samego dnia, w którym zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery niezbędne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny posiadać paszport wydany przez lekarza weterynarii. Listę lekarzy uprawnionych do wydawania paszportów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 złotych.

    Oprócz paszportu potrzebnerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Potrzebnerównież takie dane jak data i trasa przejazdu i spodziewany czas transportu. Listę firm przewozowych upoważnionych do transportu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić autem, gdy mamy odpowiedni transporter. Przy przewozie zwierza warto stosować różnego rodzaju kontenerów, torb czy mat ochronnych. Przy szukaniu przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Manchester, United Kingdom

Termin elastyczny