(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-09-07 16:26

Kotek

(Nr 2015276)
Kotek

Waga w kg (łączna):

2.00

Dystans: 61.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 75288
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 18:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy chcemy zlecić transport zwierzęcia, dla firm transportowych istotna będzie jego odmiana, ciężar i szczegółowy opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim razie chore ani okaleczone. Jeśli zamierzamy przewieźć psa, kota lub zająca należy zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie i wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, gdy zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Papiery niezbędne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny posiadać dokument tożsamości wydany przez lekarza weterynarii. Listę weterynarzy upoważnionych do wydawania dokumentów można odnaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 zł.

    Nie licząc paszportu konieczne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, opisujące kto jest właścicielem. Wymagane są również takie dane jak data i trasa przejazdu i spodziewany czas transportu. Listę firm transportowych upoważnionych do transportu zwierząt można znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować samochodem, jeśli mamy należyty przenośnik. Do transportu zwierząt można stosować różnego rodzaju kontenerów, szelek czy mat ochronnych. Przy szukaniu przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Białystok, Polska

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Boćki, Polska

8 wrz 2017