(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-09-14 20:10

Kotka

(Nr 2029673)

Waga w kg (łączna):

5.25

Budżet zlecenia [zł]:

900

Dystans: 1105.00 km

Informacje dodatkowe:

5 letnia zdrowa kotka, oswojona i spokojna. Posiada ważne dokumenty - paszport, chip i szczepienia. Przeprowadzam się do Niemiec i potrzebuję dla niej transportu. Odbiór kotki najpóźniej 4 października do godziny 12:00. Po tej godzinie wyruszam na lotnisko. W miejscu docelowym (w Wrist) powinnam być ok. 21:00 tego samego dnia. Do proponujących oferty - proszę o informację odnośnie transportera. (we własnym zakresie czy posiadają Państwo własny). Odpowiem na wszelkie pytania.

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 217162
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-09-2017, 13:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-03 do 2017-10-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

inne

Oferta ważna do:

2017-09-24, 13:39

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy potrzebujemy zamówić przewóz zwierzaka, dla przewoźników istotna będzie jego rasa, ciężar oraz szczegółowy opis zwierzaka. Przewożone zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie może być w takim razie chore ani ranne. Kiedy planujemy przewieźć psa, kota lub zająca należy zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie i wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upływie trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych sytuacjach, szczepienie staje się ważne w ten sam dzień, gdy zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Papiery potrzebne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą mieć paszport wydany przez weterynarza. Spis lekarzy uprawnionych do wystawiania paszportów można znaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 złotych.

    Obok paszportu potrzebne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, opisujące kto jest właścicielem. Wymagane są również takie dane jak trasa i data przejazdu i spodziewany czas transportu. Listę firm transportowych upoważnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić samochodem, gdy mamy właściwy transporter. Przy przewozie zwierząt można stosować różnego rodzaju klatek, torb i mat ochronnych. Przy wyborze transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Sportowa, Rzeszów, 35-501, Polska

Od 3 paź 2017 do 4 paź 2017

Adres i termin dostawy

Stettiner Straße, Wrist, 25563, Niemcy

Od 4 paź 2017 do 5 paź 2017