(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-05-25 08:35

Kotlinka kowalska (Nr 2748292)

Kotlinka kowalska

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

50.00

Dystans: 448.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który powinien umiejętnie zabezpieczyć urządzenie, żeby uniknąć uszkodzeń, zadraśnięć i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu są spawarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, maszyny czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

    Cena transportu maszyn lub sprzętu jest związana przede wszystkim od wielkości jak i wagi przedmiotu oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Zazwyczaj przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga należytych koncesji oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu za granicą

    Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu na jeden km na trasie Polska – Anglia kosztuje 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Anglii będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport maszyn wydamy blisko 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka zapłacimy blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Piława Górna, 58-240, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny