(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2016-11-29 21:53

Kowary - Leamington Spa materiały budowlane

(Nr 1473782)
Kowary - Leamington Spa materiały budowlane

Waga w kg:

3000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1468.90 km

Informacje dodatkowe:

Witam, potrzebuję wynająć kierowcę z ciężarówką 7.5t tzw. solówką. Do przewiezienia mam materiały budowlane, meble, okna itp. Łącznie ok 3 ton.

Oferty od Przewoźników (0)

7980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 19:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 7980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania mały ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z dużej przestrzeni, wtedy użycie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których waga przekracza 3,5 tony oraz inne samochody spełniające wymagania ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka lub furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i wymiary. Wypada także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, powinno się opisać opakowanie. Ważna bywa także informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy również załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją jest także termin realizacji transportu.

    Ładunki transportowane w ramach LTL to często palety, paczki, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Kowary, 58-530

6 maj 2017

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Royal Leamington Spa, CV31

Od 7 maj 2017 do 8 maj 2017