(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

koziol gimnastyczny (Nr 5309082)

Długość [m]:

55

Szerokość [m]:

35

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

25

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 648.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które głównie spotykamy na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uważa się dodatkowo między innymi: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W sporo sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki oraz z trudem można przewieźć go samemu.

Sprzęt treningowy powinien być dobrze popakowany oraz osłonięty w trakcie przewozu. Najlepiej będzie wziąć oryginalne pudła. Jeśli sprzęt może szybko ulec awarii, należy wykorzystać do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go zdemontować i zabezpieczyć wszystkie elementy osobno - w głównej mierze, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny wewnątrz kartonu – postarajmy się wobec tego o to, żeby luźne obszary w kartonie zapełnić gazetami czy też styropianem. Rzeczy nie mogą przesuwać się w środku skrzyni.

Na koszt transportu sprzętu treningowego przyczynia się odcinek między miejscem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, waga i wielkość, jak również ilość elementów koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 PLN. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 zł. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 zł.