(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-29 10:59

Kredens

(Nr 1993973)

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

0,80

Wysokość [m]:

2,40

Waga w kg (łączna):

45.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1308.00 km

Informacje dodatkowe:

Kredens jest do odbioru z sieci sklepów Troc, podjazd pod sam sklep, załadunek przy pomocy obsługi. Transport do warszawy w dowolne miejsce.

Oferty od Przewoźników (0)

265 zł

ID firmy: 82086
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 09:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-07

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 265 zł

Wiadomości:

350 zł

ID firmy: 82086
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-09-2017, 16:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, ponieważ błędy na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do totalnego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, podczas gdy przewozimy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo mokrą szmatką. Następnie należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych obiektach, takich jak np. łóżko, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później należycie osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Braine-l'Alleud, Belgia

Od 30 sie 2017 do 4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 31 sie 2017 do 10 wrz 2017