(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-26 12:39

Kredens

(Nr 2116239)

Długość [m]:

0,5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 927.00 km

Informacje dodatkowe:

Mike Paetz Odbiór kredensu MUSI MIEĆ MIEJSCE 28 lub 30 października w godzinach 8:30-16:00

Oferty od Przewoźników (0)

750 zł

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 09:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-07 do 2017-11-08

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości:

1200 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 23:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-04

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ pomyłki w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia i konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy przewozimy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niepewne, albowiem części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak np. łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary gotowych do transportu mebli, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Norymberga, Niemcy

Od 28 paź 2017 do 30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 30 paź 2017 do 5 lis 2017