(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-29 17:58

kredens

(Nr 2332480)
kredens

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.45

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 700.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, bowiem pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od  zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego wyposażenia.

W pierwszym etapie, kiedy transportujemy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. mokrą ściereczką. Następnie warto rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, gdyż części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać uwagę  na szklane części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

 

Adres i termin nadania

Biesiekierz, 76-039, Polska

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Chorążec, 33-240, Polska

1 lut 2018