(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-12-01 09:17

kredens antyk rozłożony na 2 części

(Nr 1481222)

Długość [m]:

1,40

Szerokość [m]:

55

Wysokość [m]:

90

Waga w kg:

25.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 646.80 km

Informacje dodatkowe:

kredens rozłożony na dwie części , kolumny wyjęte, stabilny

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 12:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Pomoc kierowcy

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (2)

donna210
01-12-2016, 13:54
Witam, czekam na odpowiedz odbiorcy
donna210
07-12-2016, 13:25
Witam, czy wiadomo już coś na temat daty transport Chełm - Gdańsk

400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 09:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-01, 09:17

Opis oferty:

Ubezpieczenie OCP. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ błędy w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia i konieczności nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, przykładowo mokrą szmatką. Potem wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do transportu pakunków, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Chełm, 22-100

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk, 80-001

Termin elastyczny