(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-24 16:59

Kredens PRL

(Nr 2411592)

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.40

Wysokość [m]:

2.00

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 170.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o oferty transportu do w/w kredensu.

Oferty od Przewoźników (0)

190 zł

ID firmy: 704444
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-03-2018, 08:06

Załadunek możliwy w terminach:

2018-03-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Proponuje załadunek w niedziele i rozładunek tego samego dnia. Zapraszam do kontaktu.

Cena (zawiera VAT): 190 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 44254
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-02-2018, 20:27

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-26, 20:29

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 10:53

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

odbiór i dostawa dzisiaj

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

250 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 15:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż uchybienia na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, na przykład wilgotną gąbką. Potem należałoby przemyśleć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak np. łoże, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty gotowych do transportu rzeczy, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Janów Lubelski, 23-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wisznice, 21-580, Polska

Termin elastyczny