(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-20 22:19

Kredens z Żarowa do Poznania - pilne !

(Nr 1861142)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

47

Wysokość [m]:

190

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 222.00 km

Informacje dodatkowe:

Mebel do zabrania dopiero od 10 lipca ze wzg na wyjazd wlascicielki

Oferty od Przewoźników (0)

390 zł

ID firmy: 4346
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-06-2017, 23:35

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-24

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witamy. Jeżeli będziemy mogli pomóc w transporcie to jesteśmy do dyspozycji. Przewóz dużym busem o wym. przestrzeni ładunkowej 3,7x1,8x2,1m i objętości 13,9 m sześciennych. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 390 zł

Wiadomości: (1)

Urszula M. (Zleceniodawca)
21-06-2017, 09:43
Czy wchodzi w gre budzet 250?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do zupełnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, np. wilgotną szmatką. Później należałoby przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich meblach, takich jak przykładowo łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby wyszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu pakunków, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Żarów, Polska

10 lip 2017

Adres i termin dostawy

Niepruszewo, 64-320, Polska

Termin elastyczny