(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-01-03 18:16

Kręgielnia (4-torowa)

(Nr 2253948)
Kręgielnia (4-torowa)

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

4000.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 131.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to urządzenia, które głównie mieszczą się w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się także na przykład: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy dużo waży i trudno przetransportować go samodzielnie.

    Sprzęt sportowy powinien być dobrze zapakowany i zabezpieczony w trakcie przewozu. Dobrą praktyką będzie wziąć oryginalne torby. Kiedy urządzenie może szybko ulec defektowi, bezpiecznie jest użyć do osłony takie tworzywa jak: pudełka, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu fragmentów, powinno się go rozłożyć i zapakować wszystkie elementy odrębnie - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy w środku kartonu – postarajmy się więc o to, żeby niezapełnione obszary w skrzyni zapełnić materiałami czy też folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przesuwać się w środku paczki.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego rzutuje trasa między adresem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, waga i wielkość, a także ilość elementów koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 zł. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 złotych.

Adres i termin nadania

Dąbie, 77-100, Polska

13 sty 2018

Adres i termin dostawy

Kwidzyn, Polska

13 sty 2018