(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-09 12:25

kruszywo bazaltowe

(Nr 2018255)
kruszywo bazaltowe

Waga w kg (łączna):

30000.00

Budżet zlecenia [zł]:

35000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 52.00 km

Informacje dodatkowe:

zlecenie dla ciagnika +naczepa wywrotka

Oferty od Przewoźników (0)

1250 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 22:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeżeli szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą zabrać oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.

    Żeby dostać ciekawą ofertę dla przewozu na wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport samochodem wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych taniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Złotoryja, Polska

11 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Przemków, Polska

6 paź 2017