(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-09 12:25

kruszywo bazaltowe

(Nr 2018255)
kruszywo bazaltowe

Waga w kg:

30000.00

Budżet zlecenia [zł]:

35000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 52.00 km

Informacje dodatkowe:

zlecenie dla ciagnika +naczepa wywrotka

Oferty od Przewoźników (0)

1250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 22:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         Jeżeli poszukujesz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest przewóz na wywrotce.

            Wywrotka to typ samochodu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie daje swobodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą zabrać oraz od metody wyładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować 32 tony.

            Żeby uzyskać dobrą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, należy dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowy koszt za przewóz samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 mniej, niż zwykła opłata.

Adres i termin nadania

Złotoryja, Polska

11 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Przemków, Polska

6 paź 2017