(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-05-25 10:48

Kruszywo drogowe luzem 25 ton (Nr 2748964)

Kruszywo drogowe luzem 25 ton

Waga w kg (łączna):

25000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 257.00 km

Transport wywrotką

    Gdy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest transport wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od pojemności towaru, który mogą załadować oraz od metody wyładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować nawet 32 tony.

    Aby dostać ciekawą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, powinno się wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 zł taniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

Strzegom, 58-150, Polska

25 maj 2018

Adres i termin dostawy

Niechanowo, 62-220, Polska

28 maj 2018