(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-01 11:49

Kruszywo granitowe

(Nr 2649644)
Kruszywo granitowe

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

23000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 322.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje szczególnie zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu ustalić kilka znaczących zagadnień.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, należałoby ustalić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Gdy zamierzamy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie stosownych zaświadczeń, w dodatku w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po ustaleniu swoich warunków, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Strzegom, 58-150, Polska

Od 9 maj 2018 do 11 maj 2018

Adres i termin dostawy

Głowno, 95-015, Polska

Termin elastyczny