(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-27 12:40

krzesla

(Nr 2118564)
krzesla

Długość [m]:

0,8

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg:

800.00

Ilość sztuk:

22

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 546.00 km

Informacje dodatkowe:

magazyn w Nowe 86-170 pracuje od 7 do 20. Towar mozna z bralina zabrac praktycznie juz . Towar musi byc dostarczony do Nowe do 3 listopada . Zaplata gotoka

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 22:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-30 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, przykładowo wilgotną ściereczką. Później wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, dlatego że elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Bralin, Poland

Od 30 paź 2017 do 2 lis 2017

Adres i termin dostawy

86-170 Nowe, Polska

3 lis 2017