(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-11-03 14:00

Krzesła 8 szt.

(Nr 1336552)

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

65

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 470.80 km

Informacje dodatkowe:

8 krzeseł pakowanych po 2szt. W jednej paczce. Podane wymiary jednej paczki

Oferty od Przewoźników (0)

130 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2016, 14:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-03 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Obsługa profesjonalną firmą kurierską , płatność z góry. Przesyłki ubezpieczone na dowolną kwotę. Nadanie i odbiór w dni robocze. Przesyłki muszą być zapakowane. Nadawca musi posiadać drukarkę , aby wydrukować gotowy list na paczki.

Cena (zawiera VAT): 130 zł

Wiadomości: (2)

barteksprinter11
03-11-2016, 14:34
Rozumiem ze to jest cena z wszystkie 8 krzeseł czyli 4 paczki.
paczkazplusem
03-11-2016, 14:35
Tak oczywiście
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    Na początek, jeśli przewozimy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niepewne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak na przykład łoże, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu mebli, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Przeworsk, 37-200

Od 3 lis 2016 do 5 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 7 lis 2016 do 8 lis 2016