(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-31 12:31

krzeslo

(Nr 1820807)

Długość [m]:

0,80

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

8.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1017.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

480 zł

ID firmy: 39673
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 09:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-02 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

regularne wizyty w danii zapraszam

Cena (zawiera VAT): 480 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że uchybienia na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, przykładowo mokrą gąbką. Później wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, gdyż części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Charlottenlund, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny