(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2013-01-29 03:02

Krzeslo do biurka WROCLAW - ZGORZELEC

(Nr 161103)

Długość [m]:

52

Szerokość [m]:

69

Wysokość [m]:

98

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 164.40 km

Informacje dodatkowe:

Najlepiej na juz. Proszę tylko poważne oferty.

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2013, 16:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-01-29 do 2013-01-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witamy, Przesyłka ubezpieczona i zabezpieczona przez nas. Pozdrawiamy Pakersi

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości: (1)

PchliTarg
29-01-2013, 20:37
witam kiedy by mogło być juz zabrane bo nie wiem na kiedy spakować

150 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2013, 11:01

Załadunek możliwy w terminach:

2013-01-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2013-01-29, 03:02

Opis oferty:

Mogę odebrać w środę około 12 do 13, tego samego dnia

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia oraz konieczności kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Później wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych meblach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do transportu pakunków, a również podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław, 51-355, Grunwaldzka, 9

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Zgorzelec, 59-900, JĘDRZYCHOWICE, 61/1

Od 29 sty 2013 do 1 lut 2013