(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 20:51

Książki (Nr 2747196)

Książki

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2996.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Łomża, 18-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Calle Erica, Madrid, Hiszpania

Termin elastyczny