(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

książki, cd, dvd, elektronika, ubrania (Nr 3061746)

Waga w kg (łączna):

340

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1461.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 13 sie 2018 do 17 sie 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Człuchów

17 sie 2018


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę pakunków, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specyficzne wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego mienia.