(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-06 09:50

książki, ubrania

(Nr 2011736)
książki, ubrania

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2292.00 km

Informacje dodatkowe:

Jeden duży karton, z książkami, narzędziami i zabawkami. Waga ok 40 kg. Termin dowolny, do połowy września nie wcześniej niż 9 IX

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 6386
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 10:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-13

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

990 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 13:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Reda, 84-240, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nelson Street, Rosyth, KY11, Wielka Brytania

Termin elastyczny