(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-28 14:53

KTM 250

(Nr 1991861)
KTM 250

Marka i model:

ktm 250

Waga w kg (łączna):

108.00

Dystans: 2002.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się na ogół trudne do zabezpieczenia w trakcie transportu. Ciężkie - chociaż tylko złudnie. Dobrze przymocowany jednoślad na pewno przetrzyma przewóz bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, niezbędne są 4 taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są tylko 2, ponieważ mają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić w trakcie drogi, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Można zawsze dopytać o wszystkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu sprzęt dość często. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może wziąć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

East Ham, Wielka Brytania

14 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Braga, Portugalia

18 wrz 2017