(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-28 15:23

Ktm sxf, 2 YZ and Crf 450

(Nr 1991963)

Marka i model:

Ktm sxf, 2 YZ and Crf 450

Waga w kg (łączna):

480.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2002.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się dość nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - wszakże jedynie złudnie. Odpowiednio zamocowany pojazd na pewno przetrzyma drogę bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, obowiązkowe będą 4 pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą tylko 2, gdyż mają one prowadnice udaremniające przesuwanie się motoru. Ważne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu oraz między przewożonymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Występują ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze wywiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma transportowa może przewieźć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

East Ham, Wielka Brytania

18 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Braga, Portugalia

25 wrz 2017