(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-05-01 21:53

kuchenka

(Nr 1762854)
kuchenka

Długość [m]:

0.65

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.95

Waga w kg:

35.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-05-2017, 08:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-10 do 2017-05-14

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-05, 08:18

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

2000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 01:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-08 do 2017-05-22

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam witam :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam Wiola A.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: sprzęty elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

    Jeżeli zamawiasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o odpowiednie zabezpieczenie produktu. W sytuacji, gdy chcesz przewieźć urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną czujność, żeby uchronić się od zniszczeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne kartony po produkcie.

    Zamrażarki należy rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, powinno się wyjąć i zapakować oddzielnie. W przypadku przewozu pralki trzeba zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy szczególnie od wymiarów, wagi oraz stanu technicznego sprzętu AGD. Kolejnym bodźcem wpływającym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 . Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Thonon-les-Bains, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kozice Górne, Polska

Termin elastyczny