(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-05-01 21:53

kuchenka

(Nr 1762854)
kuchenka

Długość [m]:

0.65

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.95

Waga w kg:

35.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 13035
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-05-2017, 08:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-10 do 2017-05-14

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-05, 08:18

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

2000 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 01:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-08 do 2017-05-22

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam witam :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam Wiola A.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 typy: urządzenia elektryczne znaczących formatów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

    Kiedy zlecasz transport produktów AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o stosowne zabezpieczenie sprzętu. W przypadku, gdy chcesz przetransportować produkty AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

    Zamrażarki trzeba rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, wypada wyjąć oraz zapakować osobno. W przypadku transportu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Urządzenia pokaźne takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, masy i działania produktu AGD. Innym bodźcem wpływającym na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 PLN. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Thonon-les-Bains, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kozice Górne, Polska

Termin elastyczny