(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-11-22 14:51

Kuchenka

(Nr 2172207)
Kuchenka

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 198.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa typy: artykuły elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Jeśli zamawiasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o właściwe osłonięcie urządzenia. W sytuacji, kiedy musisz przetransportować sprzęt AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po produkcie.

    Zamrażarki należy rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, wypada zdemontować i spakować oddzielnie. W momencie transportu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD stosuje się folię stretch, sznurki i pudełka – a rogi pralki chronimy styropianem. Urządzenia pokaźne takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od wielkości, masy i stanu technicznego wyposażenia AGD. Kolejnym bodźcem wpływającym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 zł.

Adres i termin nadania

Włoszczowa, 29-100, Polska

Od 22 lis 2017 do 4 gru 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny