(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-09 12:55

kuchenka

(Nr 2268824)
kuchenka

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 174.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty dla domu można wyróżnić 2 gatunki: urządzenia elektryczne większych gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Gdy zamawiasz przewóz sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o właściwe osłonięcie urządzenia. W przypadku, kiedy chcesz przewieźć urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby uchronić się od uszkodzeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po urządzeniu.

    Lodówki należy rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, trzeba zdemontować oraz popakować odrębnie. W momencie transportu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD powinno się pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a kanty pralki chronimy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy szczególnie od wielkości, ciężaru i działania urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem wpływającym na koszt jest odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy około 100 zł. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

9 sty 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Od 9 sty 2018 do 10 sty 2018